Teenused

KUIDAS KÕIK ALGAS

logoSee kõik algas 2008. aastal ühest loomingulisest ja hea disainisilmaga inimesest, kelle peamine eesmärk oli oma oskustega aidata eraisikuid ja firmasid üha kasvavas veebitööstuses läbi lüüa. Kuna tänu tema tööde suurepärasele kvaliteedile ja täpsele tähtaegadest kinnipidamisele kuhjus vabakutselisi projekte üha enam, siis tekkis peatselt ka ilmselge vajadus abiliste järele. See omakorda viis terve erinevate teadmiste ja kogemustega meeskonna komplekteerimiseni, millest tekkiski veebidisaini, -arendamise ja -turunduse firma Gogmot.com. Gogmot kasvas veelgi ning laienes 2014. aastal firmaks optimeeri.ee ning aastal 2015 mailing.ee-ks.

 

KES ME OLEME?

mailing1Mailing OÜ on internetiturunduse firma, mis peale internetiturunduse spetsialiseerub ka meili- , sotsiaalmeedia- ning SMS-turundusele. Oleme meeskond müügi- ja turundusnõustajatest, veebidisaineritest jne. Me eduks on teie firma äri kasvatamise aitamine. Kui lööte läbi teie, siis on oleme sellega läbi löönud ka meie. Oma tööga annab meie meeskond oma oskused ja anded teie käsutusse. Pakume mitmeid teenusepakette, mis on kohaldatud teie äri vajadustele vastavaks.

 

MEIE EESMÄRGID

mailing2Me tunnustame seda, et igal kliendil on oma veebilehe ja turundusstrateegia suhtes erinevad vajadused. Meie peamine eesmärk on välja tuua sobilikud strateegiad, kohandada need vastavaks klientide soovidele ning panna need tööle. Meie eesmärk on osutada teenust kliendile, disainides just talle sobiva professionaalse ja loova lähenemise koos kõige uuemate internetitööriistade kasutamisega, aga samas säilitades ka kulutõhus lähenemine. Konsulteerime ja kooskõlastame kliendiga töö igas faasis, kindlustades sellega, et klient saab soovitu ning jääb lõpp-tulemusega rahule.

 

MEIE MEESKOND

mailing3Meie firma sisustamine õige personaliga on elutähtis. Mailing OÜ koosneb hoolastest, usinatest ja loovatest veebidisaineritest ja -programmeerijatest ning turundusnõustajatest. Meie meeskonna liikmed on lihvinud oma oskusi mainekates erialakoolides õppides ning neid oma erialalistel aladel tööle pannes kogunud aastatepikkuse kogemuse. Meie firma peab tähtsaks meeskonna interaktiivsust ning lisaks sellele järgides ka kliendi spetsifikatsioone, anda kliendile parim võimalik toode.