Privaatsuspoliitika

Untitled Document

Millist informatsiooni me kogume?
Kui registreerid end meie veebilehel, teed tellimusi, tellid meie uudiskirja, vastad küsitlusele või täidad vormi, siis kogume sinult informatsiooni – meie veebilehelt toodete tellimisel või kasutajaks registreerimisel võidakse paluda sisestada oma nimi, e-maili aadress, postiaadress, telefoninumber ja krediitkaardi info.Milleks me saadud informatsiooni kasutame?
Kogu kogutavat informatsiooni võime me kasutada ühel järgnevatest eesmärkidest:

 • Sinu kasutajakogemuse isikustamiseks – sinu informatsioon aitab meil paremini vastata just sinu individuaalsetele vajadustele
 • Meie veebilehe parandamiseks – püüame saadud informatsiooni ja tagasiside põhjal oma veebilehe pakkumisi pidevalt täiustada
 • Kienditeeninduse parandamiseks – sinu informatsioon aitab meil efektiivsemalt vastata just sinu klienditeenduse nõuetele ja klienditoe vajadustele
 • Ülekannete teostamiseks
  Sinu informatsiooni – olgu see siis avalik või isiklik – ilma silma loata ühelgi põhjusel ei müüda, vahetata, kanta ega anta üle teisele firmale mingil muul eesmärgil, kui vaid ostetud toote või nõutud teenuse kohaletoimetamiseks
 • Võistluse, reklaami, küsitluse või muu veebilehe osa haldamiseks
 • Perioodiliste e-kirjade saatmiseks
 • Sinu poolt tellimuse teostamiseks antud e-posti aadressi võime kasutada selleks, et saata sinu tellimusega seotud informatsiooni ja uuendusi ning lisanduvalt aeg-ajalt ka firma uudiseid, uuendusi ning toote või teenusega seotud informatsiooni.
  Märkus: Kui sa ükskõik millisel ajahetkel soovid tulevikus saadetavatest e-kirjadest keelduda, siis selleks on iga e-kirja lõppu lisatud detailne informatsioon.

Kuidas me sinu informatsiooni kaitseme?
Kui teete tellimuse, sisestate andmed või sisenete oma kontole, siis sinu isikliku informatsiooni turvalisuse säilitamiseks rakendame me mitmesuguseid turvameetmeid. Pakume turvalise serveri kasutamist – kõik esitatud sensitiivne/krediitkaardi informatsioon edastatakse läbi Secure Socket Layer (SSL) tehnoloogia ja seejärel krüpteeritakse meie maksesisendiga varustajate andmebaasi. Seal on sellele juurdepääs ainult neil isikutel, kes on sellistele süsteemidele juurdepääsu spetsiaalsete õigustega autoriseeritud ning kellel lasub kohustus hoida selline informatsioon konfidentsiaalsena. Peale ülekandmist ei hoita sinu isiklikku informatsiooni (krediitkaardid, sotsiaalkindlustuse numbrid, finantsnäitajad jne.) failis rohkem kui 60 päeva jooksul.
Kas me kasutame „küpsiseid“?
Jah („küpsised“ on väikesed failid, mille veebileht või selle teenusepakkuja kannab läbi sinu veebilehitseja üle sinu arvuti kõvakettale (kui sa seda lubad) ning mis võimaldavad veebilehtede või teenusepakkujate süsteemidel sinu veebilehitsejat ära tunda ning teatud informatsiooni meelde jätta. Kasutame „küpsiseid“ aitamaks meelde jätta ja töödelda tooteid sinu ostukorvis ning mõista ja salvestada sinu eelistusi tulevikus tehtavate külastuste tarbeks. Samuti veebilehe liiklusest ja koostoimest kokkuvõtlike andmete koostamiseks, et saaksime tulevikus pakkuda veelgi paremat veebilehe tööriistu ja kasutajakogemust. Selleks, et aidata meil oma veebilehe külastajaid paremini mõista, võime astuda ka lepingulistesse suhetesse kolmandatest isikutest teenusepakkujatega. Ka sellistel kolmandatest isikutest teenusepakkujatel ei ole lubatud meie kasuks kogutud informatsiooni kasutada muul eesmärgil, kui vaid meie abitsamiseks oma äri juhtimisel ja parandamisel.
Kas me avaldame informatsiooni teistele isikutele?
Me ei müü, vaheta ega edasta muud moodi teistele isikutele sinu isiklikult identifitseeritavat informatsiooni. See ei hõlma usaldatud kolmandaid pooli, kes meid oma veebilehe haldamisel, oma äri juthimisel või teie teenindamisel abistavad ning seda senikaua, kuni need pooled on nõus seda informatsiooni konfidentsiaalsena hoidma. Samuti võime me avaldada sinu informatsiooni juhul, kui usume, et selline avaldamine vastab seadusele, see on õigustatud meie veebilehe privaatsuspoliitikaga või selleks, et kaitsta meie või teiste õigusi, omandit või turvalisust. Siiski võib olla võimaldatud juurdepääs sinu mittepersonaalselt identifitseeritavale informatsioonile teistele pooltele turunduse, reklaami või muu kasutuse eesmärgil.
Kolmandate poolte lingid
Meie valikul võime vahetevahel hõlmata või pakkuda oma veebilehel ka kolmandate poolte tooteid või teenuseid. Sellised kolmandate poole veebilehed omavad iseseisvaid privaatsuspoliitikaid, seega ei ole vastusta me nende lingitud veebilehtedele sisu ja tegevuste eest. Sellest hoolimata püüame kaitsta oma veebilehe väärikust ja tervitame iga tagasisidet nende lehtede kohta.
Laste veebiprivaatsuse kaitse
Me tegutseme vastavuses COPPA (Childrens Online Privacy Protection Act) nõuetega ning ei kogu informatsiooni alla 13-aastastelt kasutajatelt – meie veebileht, kõik tooted ja teenused on suunatud vähemalt 13-aastastele või vanematele.
Sinu nõusolek
Meie veebilehe kasutamisega nõustud ka meie veebilehe privaatsuspoliitikaga.
Meie privaatsuspoliitika muudatused
Kui otsustame oma privaatsuspoliitikat muuta, siis postitame muudatused käesolevale lehele ja/või uuendame privaatsuspoliitika andmeid allpool. Käesolevat privaatsuspoliitikat muudeti viimati 01.04.2015.a.
Võta meiega ühendust
Kui sul tekkis käesoleva privaatsuspoliitika suhtes küsimusi, siis võid meiega ühendust võtta:
info@mailing.ee
Sütiste tee 33
Harjumaa 13414
Estonia
www.mailing.ee


Leave a Reply

Your email address will not be published.