E-maili turundus

E-MAILITURUNDUS

Meiliturundus on üks parimaid viise kontakteerumaks potensiaalsete ja juba olemasolevate klientidega selleks, et rajada ja üles ehitada ärisuhteid. Mailing.ee kasutab oma mailing1meiliturunduses parimaid praktikaid, mille tõhus toimimine on ajaga kontrollitud. Meie meeskonna liikmed on sertifitseeritud tuntud kontrollorganite poolt kõiges, alates oma väärtuste juhtmõtete kinnistamisest kuni meilisuhtluse, maandumislehe optimeerimise, veebitestimise ja Google Analytics´ini – kui nimetada vaid mõnesid.

Mailing.ee loob ja juhib mitmete maailma tuntuimate brändide meiliprogramme. Me köidame väärtuslikku publikut oma strateegilise mõtlemise ning ilusa ja funktsionaalse loominguga, mis on bränditeadlik – et seejärel juhtida juba tähelepanu äratavaid mõtestatud äritulemusi.

MIKS E-POSTI TURUNDUS?

“Iga meiliturundusele tehtud $1 investeeringu kohta tuleb tagasi $44.25” (Allikas: Experian)

maling6E-turundus on kõige efektiivsem ja kulutõhusam veebiturunduse tööriist, mis firmadele tänapäeval kättesaadav on. Et e-maili turunduse teenused on väga soodsad, selle kohta ei ole kahtlustki. Kas teed sa seda siis ise või kasutad veebiturundusele spetsialiseerunud firma abi – turundamine sadadele tuhandetele klientidele läbi meili saab võrreldes teiste traditsiooniliste turundusmeetoditega olema väga väikese maksumusega. Me pakume meiliturunduse teenuste täielikku valikut ning seda oskuslikult igas staadiumis. Olgu siis tegu täieulatusliku meiliprogrammi alustamisega nullist alates, sinu juba olemasolevatele püüdlustele strateegilise korrektsiooni andmisega või siis selle juhtimisega – Mailing.ee tegeleb kõige sellega ninjadele iseloomuliku täpsusega.

Peale selle, et tegu on väga soodsa variandiga, on veel ka palju muid põhjuseid, miks on meie meiliturunduse teenustel rohkem eelised kui teistel traditsioonilistel turundusmeetoditel. Siin on ära toodud mõned neist:

ANDMED ON VÕIM

mailing2Rohkem kui ükski teine aeg meie ajaloos on tänapäeva informatsiooniajastu näidanud, kuivõrd elujõuline on informatsiooni roll tänapäeva äride edus. Uuringud on näidanud, et praegusel ajal kasutab elektroonilist posti 85% kogu maailma inimkonnast. Kogudes andmeid oma klientidest – meiliaadressid, sünnipäevad, aastapäevad jne. – saad sa üles ehitada oma äri efektiivse ja kulutõhusa turunduse vundamendi. Andmete kogumine võimendab sinu käsutuses olevat informatsiooni ning viib sinu äri veebiturunduse järgmisele tasemele.

DIGITAALNE- vs. PRINTREKLAAM

Lisaks ülimale kulude kokkuhoiule lihtsa meilisaatmisega – versus printides välja tuhandeid flaiereid ja kaasates inimtööjõudu nende levitamiseks – on see ka kordi efektiivsem rmailing4eklaami jõudmises sinu sihtgrupini. Kõik loevad saabunud meile, aga mitte kõik ei vaata flaierit. Meilidega jõuad sa tuhandete klientideni, seda 24 tundi ööpäevas ja 7 päeva nädalas ning saavutad sellega oma klientidega intiimse üks-ühele kommunikatsiooni. Flaierid jõuavad kõige tõenäolisemalt prügikasti.

MÕÕDETAVUS JA PAINDLIKKUS

mailing6Meiliturundus sisaldab endas ka võimsaid analüütilisi tööriistasid, mis aitavad jälgida vastuseid sinu meilidele ning genereerida kasulikke aruandeid – nii saad sa vaadata reaalajas oma meiliturunduse kampaania tulemusi ning näha, mis töötab ja mis mitte ning omakorda töötada nende osade kallal, mis vajavad suuremat tähelepanu. Koos meiliturundusega on need aruanded alati ajakohased ning sulle igal ajal kättesaadavad, võimaldades sellega oma turunduskampaania strateegiat pidevalt modifitseerida ja arendada.

TALENDI SÜGAVUS JA ULATUS

mailing5Koos arvuka täistööajaga ja kohapeal töötava personaliga oleme me võimelised tegelema ka kõige keerulisemate meiliturunduse kampaaniatega. Meie meeskond koosneb disaineritest, veebiarendajatest, loovkirjutajatest, kasutajakogemuse (user experience, UX) ja konversioonide optimeerimise (CRO) spetsialistidest ning vilunud kampaaniajuhtidest.

LÄBIPAISTVUS TÖÖS JA KOMMUNIKATSIOONIS

Meie meiliturunduse firma usub, et informeeritud ja asjaga tihedalt seotud klient teeb kampaania tugevamaks ja positiivsemaks. Me tahame, et sa teaksid, kuidas ja millist tööd me teeme ning milline on selle mõju – positiivne või negatiivne. Seega tervitame me alati ja igal ajal teie küsimusi ja arvamusi.

Lähemalt meie meiliturnduse teenustest

Meiliturunduse eesmärgid võivad olla väga erinevad – alates bränditeadlikkuse tõstmisest ja firma sooduspakkumistest kuni ettevõtte juhtmõtete genereerimiseni. Igal juhul pakub meiliturundus firmadele väärtusliku võimaluse potensiaalseid ja juba olemasolevaid kliente vajaliku ja tegutsemapaneva informatsiooniga puudutada. Eriti paljulubav veebiturunduse vahend on siinkohal jätkuvalt B2B meiliturundus. Sellised kampaaniad koosnevad järgmistest koostisosadest:

 • Strateegia

 • Mallide disain

 • Maandumislehe disain

 • HTML kodeerimine

 • Loovkirjutamine

 • Vestluste optimeerimine

 • Nimekirjade haldamine

 • Levitamine

 • Jälgimine

 • Aruandlus

 • Testimine

Usalda meie kogemust ja kompetentsi täpsete ja veenvate meilikampaaniate teostamisel. Tänapäeva rämpsposti suhtes ülitundlikus keskkonnas peletab ebapiisav meilikampaania – ning seda nii disaini ja levitamise kui ka oma sõnumi suhtes – eemale nii potensiaalsed ärivõimalused kui ka suunab ka tulevikus saadetavad meilid juba ennetavalt sinu potensiaalse kliendi rämpsposti kausta.

Oleme uudishimulik, kirglik ja innovatiivne kamp oma ala spetsialistidest. Meid ei hirmuta oma töös ka veidi vanamoodne piirideta lõbutsemine, aga oma positsiooni auhinnatud meiliekspertide meeskonnana võtame me seejuures ka väga tõsiselt.

Leave a Reply

Your email address will not be published.